Sprzedaż rowerów używanych

Sprzedaż rowerów używanych

Co oferujemy?

Sprzedaż rowerów używanych

Rower to idealna, zdrowa alternatywa dla jazdy samochodem czy innym środkiem lokomocji. Jednak wybór odpowiedniego, wygodnego, a przy tym taniego roweru nie jest łatwy. Właśnie dlatego prowadzimy sprzedaż rowerów używanych różnych marek. Posiadamy rowery używane:

MTB (górkie),

szosowe,

crossowe,

trekkingowe,

elektryczne,

miejskie.

U nas każdy znajdzie rower dla siebie – dziecko, nastolatek, dorosły i osoba w starszym wieku.

Stawiamy na bezpieczeństwo i wysoką jakość

Co cechuje rowery z naszego sklepu? Zarówno nowe, jak i używane rowery, które oferujemy, przechodzą wcześniej gruntowny przegląd techniczny. Nigdy nie sprzedajemy rowerów, których nie jesteśmy pewni. Na stanie posiadamy także niezbędne akcesoria do rowerów, które pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci dobrać najlepszy rower do Twoich potrzeb, a także gadżety – między innymi te poprawiające bezpieczeństwo.

Rowery używane mogą służyć jeszcze wiele lat!

Bez względu na to, czy szukasz roweru na codzienne dojazdy do pracy, weekendowe wypady za miasto, taniego roweru na działkę czy też roweru górskiego, wśród używanych rowerów w naszym sklepie znajdziesz idealną perełkę dla siebie. Oczywiście rower rowerowi nierówny – nawet z tego samego rodzaju. Dlatego przyjdź, usiądź wygodnie i porozmawiajmy. Wspólnie ustalimy, jaki jednoślad sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, a następnie wybierzemy idealny dla Ciebie rower.