Sprzedaż rowerów nowych

Sprzedaż rowerów nowych

Co oferujemy?

Sprzedaż rowerów nowych

Ponieważ jazda na rowerze staje się coraz popularniejszą opcją na dojazd do pracy w mieście, nowe rowery miejskie są wciąż ulepszane. Z przyjemnością możemy stwierdzić, że w naszym sklepie znajdziesz najnowsze modele rowerów miejskich i nie tylko. Oferujemy także rowery górskie (MTB), trekkingowe, szosowe, elektryczne i inne. Posiadamy także szeroki wybór części rowerowych i niektórych akcesoriów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu!

Nowe rowery różnych firm

Mamy kluczową zasadę - nie sprzedajemy rowerów, których nie jesteśmy pewni. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz rowery przeróżnych marek, ale wszystkie je łączy jedno – najwyższa jakość wykonania i bezpieczne systemy. Każdy rower, nawet prosto od producenta, przechodzi u nas przegląd. Zależy nam, by każdy klient korzystający z roweru z naszego salonu mógł czuć się bezpiecznie i wygodnie.

Zapraszamy!

Bez względu na to, czy szukasz roweru dla siebie, dla swojego dziecka, mamy, żony, męża czy brata, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Ponadto, nasi fachowcy z miłą chęcią wysłuchają Twoich preferencji i na tej podstawie zaproponują Ci najlepsze opcje. Posiadamy nowe rowery górskie, crossowe, miejskie, szosowe, elektryczne i nie tylko. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty. Przyjdź, rozluźnij się i opuść nasz sklep z idealnym rowerem.