Serwis rowerów Wągrowiec

Serwis rowerów Wągrowiec
Serwis rowerów Wągrowiec

Skuteczna naprawa Twojego Roweru!

Serwis rowerów Wągrowiec

Szukasz firmy, która zajmuje się skuteczną naprawą rowerów? Wybierz nas! Wybierz serwis rowerów Wągrowiec Janowiak. Oferujemy profesjonalne usługi serwisowania jednośladów, a dodatkowo masz gwarancję na atrakcyjne ceny. Zaufaj specjalistom – wybierz Rowery Janowiak i ciesz się niezawodnością swojego roweru.

Kompleksowe usługi dla Twojej wygody

Nasza firma działa kompleksowo – zajmujemy się naprawą rowerów od A do Z! Podejmując współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o nic, bo jeśli chodzi o zakup części, to leży to po naszej stronie. Skorzystaj z naprawy, konserwacji i regulacji rowerów. W naszym serwisie rowerowym znajdują się specjaliści, którzy potrafią zdiagnozować usterki i dokonać niezbędnych napraw.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w naprawie rowerów. Gwarantujemy trwałość wykonanej naprawy. Usługi oferowane w naszym serwisie rowerowym obejmują:

regulację napędu oraz hamulców,
zaplatanie i centrowanie kół,
konserwację i naprawę wszelkiego typu piast,
kasowanie luzów,
konserwację i naprawę amortyzatorów,
serwis hamulców,
wymianę materiałów eksploatacyjnych,
przeglądy gwarancyjne i sezonowe,
montaż akcesoriów,
malowanie roweru,
wiele innych.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie! Zapewniamy również doradztwo w zakresie doboru odpowiednego roweru oraz akcesoriów, takich jak kaski, błotniki, bagażniki czy oświetlenie. Skorzystaj z naszego serwisu rowerów Wągrowiec – gwarancja jakości i niskich cen!

Formularz kontaktowy

Wiadomość w trakcie wysyłki

Błąd wysyłki wiadomości

Wiadomość została wysłana