Serwis i naprawa skuterów

Serwis i naprawa skuterów

Serwis skuterów każdego typu

Serwis i naprawa skuterów

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej naprawy lub serwisu swojego skutera, nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe oraz fachowe doradztwo, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój skuter jest w najlepszych rękach. Nasza pasja do skuterów oraz doświadczenie w branży to gwarancja wysokiej jakości usług. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się bezpieczną jazdą na swoim skuterze!

Bo bezpieczeństwo to podstawa

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych i naprawczych skuterów, od standardowych przeglądów po wymiany części, naprawy układu hamulcowego, układu chłodzenia, układu paliwowego, zawieszenia oraz wiele innych. Zajmujemy się zarówno naprawami mechanicznymi jak i elektrycznymi. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa i w pełni dopasowana do potrzeb każdego klienta. Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego zachęcamy do regularnego serwisowania skuterów w celu diagnozy ich stanu technicznego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam rozgryźć każdy temat i dokonać odpowiednich napraw. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu naprawy w naszym serwisie przebiegają sprawnie.

Zakres naszych usług

Oferujemy naprawy regulacyjne oraz serwisowe – serwis gaźników, regulacja zaworów, serwis przedniego zawieszenia, wymiana łańcucha napędowego, wymiana płynów eksploatacyjnych i wiele innych. Przeprowadzamy diagnostykę mechaniczną i elektryczną. Niezależnie do tego, czy posiadasz jednoślad o małej pojemności silnika, czy trochę większy, nasz zespół chętnie zajmie się jego serwisem i naprawą.