Serwis i naprawa rowerów

Serwis i naprawa rowerów

Co możesz zlecić naszym fachowcom?

Serwis i naprawa rowerów

Niestety nawet najlepszy rower może czasem potrzebować naprawy. Szczególnie dotyczy to rowerów intensywnie użytkowanych. Jeżeli Twój rowery wymaga drobnych lub większych napraw, przyjdź do naszego serwisu. Naprawa rowerów i ich serwisowanie to nasza specjalność. Usługami zajmujemy się kompleksowo. Naszym serwisantom możesz zlecić:

regulację napędu oraz hamulców,

zaplatanie i centrowanie kół,

konserwację i naprawę wszelkiego typu piast,

kasowanie luzów,

konserwację i naprawę amortyzatorów,

serwis hamulców,

wymianę materiałów eksploatacyjnych,

przeglądy gwarancyjne i sezonowe,

montaż akcesoriów,

malowanie roweru,

wiele innych.

Naprawiamy, konserwujemy i sprzedajemy rowery

Naprawa roweru to ostateczność. Zachęcamy do przeglądów sezonowych, które zapewnią długą i bezawaryjną jazdę ukochanym środkiem komunikacji. W naszym serwisie nie tylko dokonamy przeglądu szybko, ale również za niewielkie pieniądze. Jeśli jednak Twój rower wymaga naprawy, możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Ze względu na posiadane narzędzia możemy podjąć się praktycznie wszystkich zleceń związanych z naprawą i remontami rowerów. Jeździsz na rowerze miejskim, góralu, typowej damce? Chcesz przeserwisować rowerek dziecięcy? Zapraszamy! Do każdego roweru podchodzimy indywidualnie. Taką samą ilością uwagi obdarzamy zarówno budżetowe jednoślady, jak i topowe maszyny do ścigania się.

Zapraszamy!

Każdy rowerzysta – zawodowy i amator – lubi, gdy jego jednoślad sprawnie hamuje, przyspiesza, skręca nie wydając przy tym niepokojących dźwięków. Ten pozornie prosty pojazd posiada wiele skomplikowanych części, które ulegają zużyciu. Dlatego konieczna jest regularna konserwacja rowerów – również tych stosunkowo nowych. Zapraszamy do nas. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy terminowi i uczciwi. Rowery, które wychodzą spod rąk naszych serwisantów to niezawodne jednoślady.